چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 45 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه مشکی 10 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 70 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 150V-265V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 65 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6000 كلوين |
| وزن خالص محصول(گرم) | 1550 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | ندارد |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| طول محصول(ميلي متر) | قطر چراغ 230mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.33A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 70 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 100Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | 210 ميليمتر |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 120mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 7000Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 42 درجه |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 70 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.