چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 30 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 70 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 45 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 185V-245V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 60 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6100 كلوين |
| وزن خالص محصول(گرم) | 945 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | ندارد |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| طول محصول(ميلي متر) | قطر چراغ 195mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.21A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 45 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 99Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | 170 ميليمتر و 180 ميليمتر |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 100mm |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی توکار ایشاین گرد بدنه سفید 45 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.