سیوان ۷ وات توکار دایره ای
برای قیمت تماس بگیرید
آبسان 20 وات دایره ای
برای قیمت تماس بگیرید
آبسان ۷ وات دایره ای
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| درجه حفاظت | IP65 |
| توان | 7w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| فلیکر | ندارد |
| شکل | دایره ای |
| زاویه پخش نور | 115° |
| شارنوری | 540Lm |
| دیفیوزر | پلی کربنات |
| ابعاد | 97x46mm |
| ابعاد حفره | 67mm |
| تعداد در کارتن | 50 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آبسان ۷ وات دایره ای” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.