آبسان ۷ وات دایره ای
برای قیمت تماس بگیرید
آبنوس 12 وات پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
آبسان 20 وات دایره ای
شرکت پارس شعاع توس در راستای نیاز بازار و احترام به سلیقه مشتری اقدام به طراحی وتولید سری جدید چراغ های سقفی توکار به نام آبسان نموده است.چراغ سقفی توکار آبسان دارای گلند پلاستیکی جهت عدم ورود آب و رطوبت است .
چراغ۷ وات آبسان دارا یدرایور داخلی جریان ثابت ایزوله ، جنس بدنه ABS فراوری شده با مواد نانو و آنتی UV و دیفیوزر پلی کربنات می باشد.از آنجایی که چراغ سقفی توکار آبسان حفاظت IP65 را داراست می توان آن را در محل های دارای رطوبت مانند حمام و سرویس بهداشتی و موارد مشابه استفاده نمود.
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| درجه حفاظت | IP65 |
| توان | 20w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| فلیکر | ندارد |
| درایور | درایور داخلی ایزوله |
| رنگ بدنه | سفید |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| شکل | دایره ای |
| زاویه پخش نور | 115° |
| شارنوری | 2100Lm |
| دیفیوزر | پلی کربنات |
| ابعاد | 175x41mm |
| ابعاد حفره | 145mm |
| تعداد در کارتن | 20 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آبسان 20 وات دایره ای” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.