چراغ سقفی توکار پرسین 17 و 18 سانت 50 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار پریسکوپی برش 14 سانت 25 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار پریسکوپی برش 9 سانت 7 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 185V-245V |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 63 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6100K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 182 گرم |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| طول محصول(ميلي متر) | قطر چراغ 95mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.08A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 10 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 96Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی توکار پریسکوپی برش 9 سانت 7 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.