چراغ سقفی توکار دیپلاست یک 9 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی روكار سلين 10 سانت بدنه سفيد رويه 6 سانت GU10
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار دیپلاست یک 5 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 220V-240V |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 45 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6100K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 65 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | قطر چراغ: 100mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.04A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 5 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 80Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتي گراد |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | 80mm-90mm |
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی توکار دیپلاست یک 5 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.