چراغ خیابانی لوما 100 وات
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ دفنی گراندیکس برش 15 سانت 12 وات
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ دفنی گراندیکس برش 8 سانت 6 وات
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد (ولت) | 180V-240V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 42 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي (درجه كلوين) | 3100K |
| وزن خالص محصول (گرم) | 325 گرم |
| عرض محصول (ميلي متر) | – |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | l |
| طول محصول (ميلي متر) | – |
| جريان مصرفي (آمپر) | 0.045 |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging) (بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | آفتابی |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP68 |
| توان نامي (وات) | 6 وات |
| طول عمر اسمي (ساعت) | 25000h |
| بهره نوري (لومن بر وات) | 80Lm/w |
| محدوده فركانس كاري (هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد (درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| سايز برش محصول (ميلي متر) | ارتفاع : 75mm ، قطر رينگ : 80mm |
| ارتفاع محصول (ميلي متر) | 80mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ دفنی گراندیکس برش 8 سانت 6 وات” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.