پروژکتور اسلیم 10 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
پروژکتور اکو اس ام دی 50 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
پروژکتور اسلیم 20 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| د حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 220V-230V AC |
| ضريب جابجايي | 0.6< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 60 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6200 كلوين |
| كد درجه حفاظت در برابر برخورد اجسام سخت | IK08 |
| وزن خالص محصول(گرم) | 450 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 140mm |
| حداكثر سطح بادگيري(سانتي متر مربع) | 140 سانتي متر مربع |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 1 |
| طول محصول(ميلي متر) | 170mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.15A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 65 |
| حداكثر ارتفاع نصب(متر) | 7 متر |
| توان نامي(وات) | 20 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 115Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 35mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 2300Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 112 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5 |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژکتور اسلیم 20 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.