لامپ ال اي دي حبابي E27 15 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
لامپ ال اي دي حبابي اي 95 E27 20 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
لامپ ال اي دي حبابي اي 60 E27 10 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 220V-230V AC |
| ابعاد لامپ(ارتفاع*قطر) بر حسب ميلي متر | قطر : 60mm ، ارتفاع : 107mm |
| ضريب جابجايي | 0.6< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 53 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 4100K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 26 گرم |
| نوع سرپيچ | E27 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.07A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد طبيعي |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 20 |
| توان نامي(وات) | 10 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| درصد خرابي لامپ (LX FY) | L80 F10 |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 85Lm/w |
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لامپ ال اي دي حبابي اي 60 E27 10 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.