گارانتی
- پنج سال گارانتی
| کد کالا | MS21 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 220-240VAC |
| فرکانس کارکرد | 50Hz |
| توان بار خروجی | 1000W |
| نوع سنسور | ماکروویو |
| ارتفاع نصب | 2,2 تا 4 متر |
| زاویه آشکار سازی | 360 درجه |
| محدوده آشکار سازی | 8 متر |
| محدوده تنظیم زمان | 15 ثانیه تا 4 دقیقه |
| تنظیم نور محیط | 10 تا 2000 لوکس |
| سرعت حرکت تشخیص | 0.6 – 1.5m/s- |
| جنس بدنه | ABS |
محصولات پیشنهادی
هنوز حساب کاربری ندارید؟
ایجاد یک حساب کاربری
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.