لامپ ال ای دی آویز 30 وات EDC E27
برای قیمت تماس بگیرید
استريپ وايرلس 12 ولت 6 ال ای دی برش 2835 يک رديفه طول 5 متر تراكم 240 12 وات بر متر حلقه100 متری
برای قیمت تماس بگیرید
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 12V DC |
| بهره نوري استريپ لايت در يك متر | 100Lm/w |
| جريان مصرفي در يك متر(آمپر) | 0.98A |
| عرض محصول(ميلي متر) | 8mm |
| شار نوري در يك متر(لومن) | 1200Lm |
| متراژ برش | 6 ال اي دي برش |
| متراژ در كارتن(متر) | 5 متر |
| رنگ نور | سفيد |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 45 درجه سانتيگراد |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| نوع ريسه | استريپ لايت |
| ميزان تراكم استريپ لايت | تراکم 240 يک رديفه |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 20 |
| توان استريپ لايت در يك متر | 12W |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “استريپ وايرلس 12 ولت 6 ال ای دی برش 2835 يک رديفه طول 5 متر تراكم 240 12 وات بر متر حلقه100 متری” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.