گلاريس 5وات دايره اي پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
پروگلاريس 7وات دايره اي پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
گلاريس 7وات دايره اي پارس شعاع طوس
| نام تجاری | پارس شعاع توس, والانور |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | توکار |
| توان | 7w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 4000K, 5000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 420Lm |
| زاویه پخش نور | 105° |
| فلیکر | ندارد |
| شکل | دایره ای |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| دیفیوزر | پلی استایرن |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد حفره | 70mm |
| ابعاد پوشش | 94mm |
| ابعاد | 94x47mm |
| ضخامت لبه چراغ | 11mm |
| تعداد در کارتن | 100 عد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گلاريس 7وات دايره اي پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.