چراغ نما روکار استوانه 5 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ نما جت لایت بدنه کرم 10 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ نما اس ام دی بدنه کرم 6 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ نما اس ام دی بدنه کرم 6 وات EDC
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 62 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6200K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 250 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | قطر چراغ : 75mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.06A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 65 |
| توان نامي(وات) | 6 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 90Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | ارتفاع با پايه : 105mm ، ارتفاع : 85mm |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ نما اس ام دی بدنه کرم 6 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.