چراغ سقفی سنسوردار فتوسنس 18 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V AC |
| ضريب جابجايي | 0.6< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 52 درجه سانتيگراد |
| فعال شدن سنسور در واحد روشنايي محيط | صفر الي 30 لوكس |
| مدت زمان روشن ماندن چراغ | 30S |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6500 كلوين |
| کاربري چراغ | مناسب براي نورپردازي داخلي (راهپلهها ، انبارها ، پاركينگها ) |
| وزن خالص محصول(گرم) | 240 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | ندارد |
| حداکثر ارتفاع نصب مجاز | 3m |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| حداقل فاصله مجاز نصب 2 چراغ نسبت به هم | 3m |
| طول محصول(ميلي متر) | قطر چراغ 230mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.14A |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 18 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 70Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 50 درجه سانتي گراد |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی سنسوردار فتوسنس 18 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.