چراغ دفنی گراندیکس برش 15 سانت 12 وات
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ دفنی ال اچ جی گرد برش 12 و 13 سانت 7 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ دفنی گراندیکس برش 10 سانت GU10 بدون لامپ
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد (ولت) | 220V-230V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 45 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي (درجه كلوين) | 6100K |
| وزن خالص محصول (گرم) | 60 گرم |
| عرض محصول (ميلي متر) | – |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| طول محصول (ميلي متر) | قطر چراغ : 108mm |
| جريان مصرفي (آمپر) | 0.07A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging) (بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفید |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي (وات) | 8 وات |
| طول عمر اسمي (ساعت) | 25000h |
| بهره نوري (لومن بر وات) | 70Lm/w |
| محدوده فركانس كاري (هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد (درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| سايز برش محصول (ميلي متر) | 80mm-90mm-100mm |
| ارتفاع محصول (ميلي متر) | 32mm |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ دفنی گراندیکس برش 10 سانت GU10 بدون لامپ” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.