سولاريس 7وات بدنه مشكي دايره اي پارس شعاع طوس
برای قیمت تماس بگیرید
لامپ LEDبلوطي هفت رنگ پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
پروسولاريس 7وات دايره اي پارس شعاع توس
| مدت گارانتی | 24 ماه |
|---|---|
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| توان | 7w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 500Lm |
| زاویه پخش نور | 100° |
| فلیکر | ندارد |
| درایور | درایور خارجی |
| شکل | دایره ای |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد حفره | 70mm |
| ابعاد | 97x43mm |
| تعداد در کارتن | 100 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروسولاريس 7وات دايره اي پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.