براکت لوله نصب عمودی 5و6 سانتی متری مازی نور
برای قیمت تماس بگیرید
سولاریس 9 وات دایره ای بدنه مشکی
برای قیمت تماس بگیرید
| نام تجاری | پارس شعاع توس, والانور |
|---|---|
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| توان | 9w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 650Lm |
| زاویه پخش نور | 110° |
| فلیکر | ندارد |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد حفره | 80mm |
| ابعاد پوشش | 110mm |
| ابعاد | 110x42mm |
| ضخامت لبه چراغ | 3m |
| تعداد در کارتن | 100 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سولاریس 9 وات دایره ای” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.