گلاريس 30وات دايره اي پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
گلاريس 7وات مربعي پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
گلاريس 42وات دايره اي پارس شعاع توس
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| توان | 42w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 3700Lm |
| زاویه پخش نور | 105° |
| شکل | دایره ای |
| دیفیوزر | پلی استایرن |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد حفره | 210mm |
| ابعاد پوشش | 255mm |
| ابعاد | 255x65mm |
| ضخامت لبه چراغ | 11mm |
| تعداد در کارتن | 6 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گلاريس 42وات دايره اي پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.