تريلايت متحرك 3*7وات رينگ مشكي SMD پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
چشمي 3وات مربعي SMD پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
چشمي 3وات دايره اي SMD پارس شعاع توس
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| توان | 3w |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 250Lm |
| زاویه پخش نور | 70° |
| فلیکر | ندارد |
| دیفیوزر | پلی استایرن |
| شکل | دایره ای |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد | 52x25mm |
| ابعاد حفره | 40mm |
| تعداد در کارتن | 100 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چشمي 3وات دايره اي SMD پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.