چراغ سوله ای smd لنز دار 150 وات مدل پره ای زیبانور
برای قیمت تماس بگیرید
لامپ استوانه ای رادیاتور دار 80 وات نول لایت
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سوله ای smd لنز دار 200 وات مدل پره ای زیبانور
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سوله ای smd لنز دار 200 وات مدل پره ای زیبا نور
| ولتاژ ورودی | AC 220~240V 50 – 60 Hz |
|---|---|
| توان | 150W, 200W, 100W |
| جریان | 0.81A + 3%, 1.21A + 3%, 1.62A + 3% |
| بهره نوری | 80 lm/W |
| زاویه تابش | 105 o |
| شاخص نمودار رنگ | Ra>80 |
| طول عمر | 15000 hrs |
| درجه حفاظت | IP 20 |
| رنگ | آفتابی, مهتابی |
| رنگ نور |
آفتابی, مهتابی |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سوله ای smd لنز دار 200 وات مدل پره ای زیبانور” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.