چراغ سقفی پنل پنلیوم با درایور 60*60 56 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی توکار اسلیم مربع برش 28*28 سانت 30 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی پنل پنلیوم با درایور 60*60 72 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 190V-230V |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 48 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6500K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 2100 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 590mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| طول محصول(ميلي متر) | 590mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.67A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 72 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 105/8Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | 570mm*570mm |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 47mm |
| رنگ نور |
آفتابی, سفید, نچرال |
|---|
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی پنل پنلیوم با درایور 60*60 72 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.