چراغ دیواری داخلی دکورا بدنه مشکی 8 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ دیواری داخلی دلفینی 10 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ دیواری داخلی دکورا بدنه مشکی 12 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 45 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 3000K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 250 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 85mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 1 |
| طول محصول(ميلي متر) | 160mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.09A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | آفتابي |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 54 |
| توان نامي(وات) | 12 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ دیواری داخلی دکورا بدنه مشکی 12 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.