چراغ خطی توکار لاینیوم بدنه سفید عرض 5/5 سانت طول 120 سانت 48 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ خطی توکار لاینیوم بدنه سفید عرض 5/5 سانت طول 60 سانت 24 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ خطی توکار لاینیوم بدنه سفید عرض 5/5 سانت طول 30 سانت12 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 210V-230V |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 42 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 5900K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 320 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 67mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | l |
| طول محصول(ميلي متر) | 320mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.08A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 12W |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 70Lm/w |
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ خطی توکار لاینیوم بدنه سفید عرض 5/5 سانت طول 30 سانت12 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.