لامپ استوانه ای 50 وات نیکا نور
برای قیمت تماس بگیرید
لامپ استوانه ای 60 وات نیکا نور
برای قیمت تماس بگیرید
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | روکار, سقفی |
| توان | 26W |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شارنوری | 2700Lm |
| درایور | درایور داخلی (ِDOB) |
| زاویه پخش نور | 105° |
| شکل | مرعی |
| دیفیوزر | پلی کربنات |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| ابعاد | 200x200x43mm |
| تعداد در کارتن | 15 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ آویسا 26 وات روکار مربعی” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.