سورنكو 15وات 20سانتي متر پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
سورنكو 40وات 60سانتي متر پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
سورنكو 26وات 40سانتي متر پارس شعاع توس
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | روکار, سقفی, دیوارکوب, آویز |
| توان | 26W |
| منبع نور | LED SMD |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 5000K, 6500K |
| شارنوری | 2300Lm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| زاویه پخش نور | 120° |
| فلیکر | ندارد |
| شکل | خطی |
| درایور | درایور داخلی (ِDOB) |
| دیفیوزر | پلی کربنات |
| رنگ بدنه | سفید |
| جنس بدنه | اکسترود آلومینیوم |
| ابعاد | 400x62x30mm |
| تعداد در کارتن | 25 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سورنكو 26وات 40سانتي متر پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.