چراغ ریلی پایه ثابت 10 وات بیکو
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ ریلی آکاردئونی
برای قیمت تماس بگیرید
مشخصات نوری
| شاخص | 30W |
| منبع نوری | COB |
| شار نوری(Lm) | 3300 |
| بهره نوری(lm/w) | 110 |
| دمای رنگ(k) | 3000,4000,6500 |
| شاخص نمود رنگ CRI | 95 |
مشخصات الکتریکی
| شاخص | 30W |
| توان نامی w | 30 |
|
ولتاژ کار مدول
(V-DC)
|
32V |
مشخصات مکانیکی
| شاخص | 30W |
| درجه آب بندی | IP44 |
| جنس بدنه | آلومینیوم دایکست |
| وزن | |
| ابعاد | Ø95(mm)*H120(mm) |
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ ریلی ساده 30 وات بیکو” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.