چراغ سقفی روکار دیپ ای سی گرد رويه 11.5 سانت 14 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی روکار دیپ ای سی گرد رويه 22.5 سانت 34 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
چراغ سقفی روکار دیپ ای سی گرد رويه 17 سانت 24 وات EDC
برای قیمت تماس بگیرید
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 220V-240V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 55 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6100K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 360 گرم |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| طول محصول(ميلي متر) | قطر چراغ : 170mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.19A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 24 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 90Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 40mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 2200Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 110 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “چراغ سقفی روکار دیپ ای سی گرد رويه 17 سانت 24 وات EDC” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.