هارمونيك 60وات دايره اي COB پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
ريلي ريلايت 30وات COB پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
هارمونيك 80وات دايره اي COB پارس شعاع توس
| نام تجاری | پارس شعاع توس |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| توان | 80w |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| منبع نور | LED COB |
| رنگ نور | سفید, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 7100Lm |
| زاویه پخش نور | 60° |
| فلیکر | ندارد |
| شکل | دایره ای |
| رفلکتور | ورق آنودایز |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد | 230x116mm |
| ابعاد حفره | 200mm |
| تعداد در کارتن | 4 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “هارمونيك 80وات دايره اي COB پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.