گلاريس 12وات دايره اي پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
گلاريس 30وات دايره اي پارس شعاع توس
برای قیمت تماس بگیرید
گلاريس 18وات دايره اي پارس شعاع توس
| نام تجاری | پارس شعاع توس, والانور |
|---|---|
| مدت گارانتی | 18 ماه |
| نوع نصب | توکار, سقفی |
| توان | 18w |
| چیدمان چیپ | پشت نور |
| منبع نور | LED SMD |
| رنگ نور | سفید, سفید آفتابی, آفتابی |
| دمای رنگ نور | 3000K, 4000K, 6500K |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شارنوری | 1600Lm |
| زاویه پخش نور | 105° |
| فلیکر | ندارد |
| شکل | دایره ای |
| دیفیوزر | پلی استایرن |
| جنس بدنه | پليمر فرآوري شده |
| رنگ بدنه | سفید |
| هیت سینک | آلومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک |
| ابعاد حفره | 157mm |
| ابعاد پوشش | 196mm |
| ابعاد | 196x49mm |
| ضخامت لبه چراغ | 11mm |
| تعداد در کارتن | 12 عدد |
تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود است چنانچه محصولی موجود نباشد در 10 روز کاری برای شما عزیزان ارسال میشود
حمل و نقل کالا
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گلاريس 18وات دايره اي پارس شعاع توس” لغو پاسخ
محصولات پیشنهادی
پریز روکار اداری ملونی مدل 10042
برای قیمت تماس بگیرید
پریز توکار اداری ملونی مدل 10048
برای قیمت تماس بگیرید


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.